Płatności

Sposoby płatności dostępne w naszym sklepie internetowym:

 

  • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na nasze konto bankowe. Prosimy o dokonanie płatności w terminie do 7 dni od złożenia zamówienia. Wpłaty prosimy kierować na poniższe konto bankowe:

    Dane do przelewu:

    Marcin Podkówka
    Chłopiny 36
    66-433 Lubiszyn

    bank: Alior Bank
    nr rachunku: 44 2490 1044 0000 4200 7394 8255

  • Szybkie płatności online - Przelewy24 to bezpieczne i proste metody zapłaty za towary w internecie. Poprzez ten system płatności możesz płacić BLIK-iem jak i szybkim przelewem bankowym. Podczas finalizacji zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy Przelewy24, która obsługuje płatności internetowe w sklepie lajk.pl. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i przekierowany na stronę swojego banku skąd możesz dokonać płatności. Połączenie ze stroną Przelewy24 jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na rachunku Przelewy24.

  • Pobranie - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier lub listonosz dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Towar jest wysyłany po otrzymaniu dyspozycji o wyborze przesyłki pobraniowej.